Aktualności

Komunikaty 23 lutego 2018 Rozstrzygnięto otwarty konkursu ofert

Rozstrzygnięto otwarty konkursu ofert

Rozstrzygnięto otwarty konkursu ofert na realizację zadań z zakresu pomocy społecznej pod nazwą „Zapewnienie schronienia ofiarom przemocy w rodzinie, w tym udzielenie natychmiastowej pomocy psychologicznej, medycznej oraz wsparcia” Na konkurs wpłynęła 1 oferta złożona przez Bonifraterski Ośrodek Interwencji Kryzysowej

Komunikaty 22 lutego 2018 Zapraszamy na XLII sesję Rady Miejskiej w Krobi

Zapraszamy na XLII sesję Rady Miejskiej w Krobi

Przewodniczący Rady Miejskiej w Krobi Łukasz Kubiak serdecznie zaprasza na XLII sesję Rady Miejskiej w Krobi, która odbędzie się 27 lutego 2018 r. o godz. 16.30 w ZSOiZ w Krobi ul. Ogród Ludowy 2.

Aktualności 14 lutego 2018 Urzędnicy doręczą decyzję podatkowe

Urzędnicy doręczą decyzję podatkowe

Do 28 lutego br. ośmioro pracowników Urzędu Miejskiego w Krobi doręczy mieszkańcom Krobi oraz części mieszkańców Pudliszek, niespełna 2000 decyzji podatkowych, dotyczących podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego.

Inwestycje 14 lutego 2018 Przydomowe oczyszczalnie ścieków z dofinansowaniem

Przydomowe oczyszczalnie ścieków z dofinansowaniem

Przydomowe oczyszczalnie ścieków to doskonała alternatywa dla tradycyjnych szamb tam, gdzie nie ma lub najprawdopodobniej nie będzie w przyszłości kanalizacji sieciowej.

OSP 07 lutego 2018 Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej   „Młodzież zapobiega pożarom”

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Zapraszamy na turniej o wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Aktualności 07 lutego 2018 Nowy sołtys wybrany!

Nowy sołtys wybrany!

6 lutego odbyły się wybory uzupełniające sołtysa Domachowa, które zarządzone zostały w związku z rezygnacją z funkcji dotychczasowego włodarza sołectwa - Zygmunta Pawlaka. W zebraniu, któremu przewodniczył radny Rady Miejskiej w Krobi Roman Olejniczak, uczestniczyło 84 mieszkańców Domachowa.

Sport 07 lutego 2018 Nie oddały tytułu!

Nie oddały tytułu!

Zawodniczki drużyny KA 4 resPect po raz drugi wywalczyły tytuł Halowego Mistrza Wielkopolski Dziewcząt U13 w piłce nożnej. Dodajmy, że sukces jest tym większy, gdyż podopieczne Łukasza Walczaka obroniły tytuł mistrzowski sprzed roku.

Aktualności 02 lutego 2018 Gdyby nie Oni...

Gdyby nie Oni...

Pomimo, iż w większości wielkopolskich miejscowości kolejne rocznice Powstania Wielkopolskiego obchodzone są najczęściej 27 grudnia, mieszkańcy gminy Krobia już od kilku lat wspominają powstanie i jego żołnierzy w ostatnich dniach pierwszego miesiąca roku.

Komunikaty 02 lutego 2018 Uwaga, wyłączenie prądu w Chwałkowie!

Uwaga, wyłączenie prądu w Chwałkowie!

Gmina Krobia informuje o planowanej przerwie w dostawie energii elektrycznej w dniu 5 lutego br., w godz. 07:30-12:30, w miejscowości Chwałkowo - nr 1 do 41, 43, 74 do 78, 80, 81, 83, 84, działka nr 251/23.

Oferta pracy 02 lutego 2018 Praca w Urzędzie Miejskim w Krobi

Praca w Urzędzie Miejskim w Krobi

Burmistrz Krobi poszukuje kandydata na stanowisko ds. informatyki w Wydziale Organizacyjnym Urzędu Miejskiego w Krobi.

Komunikaty 30 stycznia 2018 Zawiadomienie w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających Sołtysa Sołectwa Domachowo

Zawiadomienie w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających Sołtysa Sołectwa Domachowo

Zgodnie z uchwałą Nr XLI/356/2018Rady Miejskiej w Krobi z dnia 25 stycznia 2018 r. w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających Sołtysa Sołectwa Domachowo zawiadamiam, że w dniu 6 lutego 2018 r. o godz. 19-tej w Świetlicy wiejskiej w

Oferta pracy 26 stycznia 2018 Czekamy na stażystów

Czekamy na stażystów

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu opublikował na swojej stronie internetowej informację o uruchomieniu z dniem 1 lutego br naboru wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osoby bezrobotnej . Wzorem lat ubiegłych Urząd Miejski w Krobi zachęca wszystkich zainteresowanych, którzy

Aktualności 19 stycznia 2018 Zapraszamy na XLI  sesję  Rady Miejskiej w Krobi

Zapraszamy na XLI sesję Rady Miejskiej w Krobi

Zapraszamy na XLI sesję Rady Miejskiej w Krobi Przewodniczący Rady Miejskiej w Krobi Łukasz Kubiak serdecznie zaprasza na XLI sesję Rady Miejskiej w Krobi, która odbędzie się 25 stycznia 2018 r. o godz. 16.30 w ZSOiZ w Krobi

Aktualności 12 stycznia 2018 Informacja na temat pilotażowego programu zbiórki bioodpadów.

Informacja na temat pilotażowego programu zbiórki bioodpadów.

Już wkrótce do Państwa skrzynek pocztowych trafią informacje dotyczące rozpoczęcia „pilotażowego” programu zbiórki bioodpadów w gminie Krobia. Państwa gmina została wyróżniona i to jej mieszkańcy mają możliwość wzięcia aktywnego udziału w programie.

Nadchodzące wydarzenia