Kalendarz 23 czerwca 2021

Dowiedz się więcej o „Czystym powietrzu”

Data rozpoczęcia: 2021-06-23 16:30
Data zakończenia: 2021-06-23 20:00

Dowiedz się więcej o „Czystym powietrzu”

23 czerwca 2021 r. o godz. 16:30, w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi (ul. Powstańców Wielkopolskich 27), odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców gminy Krobia dotyczące programu „Czyste Powietrze”.
Podczas spotkaniu przedstawione zostaną m.in.:
• założenia programu,
• rodzaje przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie,
• sposoby składania wniosków o dofinansowanie,
• zasady realizacji i rozliczenia przedsięwzięć.
Przypomnijmy, że „Czyste Powietrze” to kompleksowy program rządowy, którego celem jest poprawa jakości powietrza, zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne oraz poprawę efektywności energetycznej budynków. Program zakłada dofinansowanie do wymiany starych kotłów na paliwo stałe, tzw. kopciuchów oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub lokali mieszkalnych wydzielonych w budynku jednorodzinnym.
Uczestników spotkania prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych związanych z zachowaniem bezpieczeństwa podczas epidemii COVID-19. W szczególności prosimy o dezynfekcję rąk oraz noszenie maseczek.Opublikował: Maciej Smektała kontakt: maciej@krobia.pl ostatnia zmiana: 2021-06-21 08:39:55
Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz