Komunikaty

25 października 2020 Informacja odnośnie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród mieszkańców gmin

Informacja odnośnie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród mieszkańców gmin

Informacja odnośnie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 wśród mieszkańców gminy Krobia

22 października 2020 Zapraszamy na XXVI  sesję  Rady Miejskiej w Krobi

Zapraszamy na XXVI sesję Rady Miejskiej w Krobi

Przewodniczący Rady Miejskiej w Krobi Mariusz Duda serdecznie zaprasza na XXVI sesję Rady Miejskiej w Krobi w dniu 28 października 2020 r. o godz. 15.30, która odbędzie się w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi ul. Powstańców Wlkp. 27

16 października 2020 W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców

W związku z rosnącą liczbą przypadków zakażeń koronawirusem na terenie powiatu gostyńskiego, w tym wśród mieszkańców gminy Krobia, w dniu 16 października br. burmistrz Krobi wydał zarządzenie w sprawie przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa SARS Co V-2.

14 października 2020 Ważna informacja związana z pobieraniem wymazów na obecność covid-19

Ważna informacja związana z pobieraniem wymazów na obecność covid-19

Ważna informacja związana z pobieraniem wymazów na obecność covid-19. #koronawirus

13 października 2020 Dzielnicowy informuje

Dzielnicowy informuje

Dzielnicowy Posterunku Policji w Krobi asp. Piotr Skwara informuje o objęciu Parku im. Jana Pawła II w Krobi tzw. Planem priorytetowym, który obowiązywał będzie do 31 marca 2021 roku. Realizacja planu ma na celu ograniczenie niepożądanych zachowań na terenie parku, w tym spożywania alkoholu.

09 października 2020 Od soboty nowe zasady

Od soboty nowe zasady

W związku z powrotem powiatu gostyńskiego do tzw. "strefy żółtej", zachęcamy do zapoznania się z zasadami, które będą w niej obowiązywać od soboty 10 października br.

06 października 2020 Loteria Powszechnego Spisu Rolnego!

Loteria Powszechnego Spisu Rolnego!

Informujemy o możliwości wzięcia udziału w loterii Powszechnego Spisu Rolnego 2020. Do wygrania są laptopy, tablety oraz dyski przenośne. Uczestnikami loterii mogą być wszyscy użytkownicy gospodarstw rolnych, którzy spisali się poprzez aplikację dostępną na stronie: https://spisrolny.gov.pl/.

06 października 2020 Odbierz telefon i spisz się podczas wywiadu telefonicznego

Odbierz telefon i spisz się podczas wywiadu telefonicznego

W związku z utrzymującym się wysokim poziomem zachorowań spowodowanych pandemią COVID–19, Dyrektor Centralnego Biura Spisowego wydał komunikat, na podstawie którego do odwołania rachmistrzowie terenowi będą przeprowadzać wyłącznie wywiady telefoniczne (ze względu bezpieczeństwa odwołano pracę w terenie w formie wywiadów bezpośrednich).

05 października 2020 OBWIESZCZENIE o terminie polowań zbiorowych

OBWIESZCZENIE o terminie polowań zbiorowych

OBWIESZCZENIE o terminie polowań zbiorowych przez Koło Łowieckie nr 34 „Srebrny Rogacz” na terenie Gminy Krobia w sezonie 2020/2021 r

03 października 2020 Od soboty nowe obostrzenia!

Od soboty nowe obostrzenia!

3 października zaczną obowiązywać m.in. na terenie powiatu gostyńskiego nowe obostrzenia, które związane są z przyrostem zakażeń koronawirusem. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi grafikami oraz szczegółowymi informacjami, które znaleźć możemy na stronie: https://www.gov.pl/.../regionalne-obostrzenia-dla... Najważniejsze obostrzenia w tzw. strefie czerwonej dotyczą m.in. obowiązku zakrywania nosa i ust we wszystkich miejscach publicznych, organizacji wydarzeń sportowych, w tym rozgrywek piłkarskich bez udziału publiczności, ograniczenia liczby wiernych w kościołach oraz liczby uczestników wesel, uroczystości i innych spotkań - do 50 osób. Ze względu na dynamiczną sytuację związaną z koronawirusem, zachęcamy Państwa do ograniczenia spotkań towarzyskich, zachowania dystansu społecznego oraz przestrzegania innych zasad, przewidzianych dla poszczególnych stref.