Aktualności 09 sierpnia 2021

Znamy zwycięzców konkursu „Kwitnący ogród lub balkon”

Znamy zwycięzców konkursu „Kwitnący ogród lub balkon”

Z przyjemnością informujemy, że członkowie Komisji Konkursowej wyłonili zwycięzców konkursu fotograficznego pt. „Kwitnący ogród lub balkon”, do którego zgłosiło się łącznie 27 osób. Jury postanowiło przyznać:
I miejsce – Hannie Kuczyńskiej - za zdjęcie „Łąka pełna miodu”,
II miejsce – Agnieszce Wróblewskiej - za zdjęcie „Ogród w kwiatach”,
III miejsce – Magdalenie Kordus - za zdjęcie „Mój kwitnący ogród”.
Ze względu na wysoki poziom konkursu przyznano również 2 wyróżnienia, które otrzymały Natalia Jędrkowiak - za zdjęcie „Barwy natury” oraz Renacie Wierzyk - za zdjęcie „Miodowa rabata”.
Ponadto pierwsze 10 prawidłowo zgłoszonych do konkursu osób otrzymało upominki, którymi były nasiona łąki kwietnej. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Ewelina Adamska, Danuta Twardowska, Alicja Sikora, Anna Tęga, Maria Lorenc, Katarzyna Bogalska, Lidia Wojciechowska, Bogumiła Chuda, Danuta Chuda oraz Daria Glura.
Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, zaś wszystkim jego uczestnikom dziękujemy za zainteresowanie oraz podzielenie się atrakcyjnymi aranżacjami ogrodów i balkonów, które nie tylko mają wymiar estetyczny, ale przede wszystkim stanowią doskonałą "stołówkę" dla owadów. Już dziś zachęcamy również wszystkich Państwa do udziału w kolejnej edycji konkursu, która przewidywana jest w 2022 r.
W galerii poniżej prezentujemy nagrodzone, kwitnące ogrody i balkony (odpowiednio I, II i III miejsce oraz wyróżnienia)

Więcej w galerii na Facebook Gminy Krobia

Pliki do pobrania:

Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz