Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze

Aktualności

Konkursy dla NGO 05 grudnia 2022 OTWARTE KONKURSY OFERT NA ROK 2023

OTWARTE KONKURSY OFERT NA ROK 2023

Burmistrz Krobi ogłosił otwarte konkursy ofert na realizację w gminie Krobia w 2023 roku zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego.

Aktualności 05 grudnia 2022 Dzień Wolontariusza 2022

Dzień Wolontariusza 2022

5 grudnia obchodzimy Wasze święto - ludzi dobrej woli, którzy poświęcają swój czas, energię i siły dla drugiego człowieka, zwierząt czy środowiska. Dziękując za Wasze dotychczasowe zaangażowanie i bezinteresowną pomoc życzymy, aby nigdy nie zabrakło Wam wytrwałości oraz wiary w

Środowisko 28 listopada 2022 Uwaga azbest!

Uwaga azbest!

Gmina Krobia rozpoczęła nabór wniosków o odbiór i usunięcie wyrobów zawierających azbest z nieruchomości położonych na jej terenie. Wniosek wraz z załącznikami pobrać można ze strony internetowej www.krobia.pl lub odebrać w Urzędzie Miejskim w Krobi (Biuro Obsługi Klienta).

Komunikaty 23 listopada 2022 Parking przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej  zostaje zamknięty.

Parking przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej zostaje zamknięty.

W związku z realizowaną inwestycją obejmującą termomodernizację wraz z przebudową Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi, uprzejmie informujemy, iż od dnia 24 listopada (czwartek) nie będzie możliwy wjazd samochodów na parking przy tym obiekcie.

Aktualności 21 listopada 2022 Dzień Pracownika Socjalnego

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, który obchodzimy 21 listopada, w imieniu samorządu Gminy Krobia składamy serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom systemu pomocy społecznej, a przede wszystkim tym, którzy obejmują wsparciem i opieką mieszkańców gminy Krobia.

Aktualności 14 listopada 2022 Poszukiwali zaginionego pamiętnika

Poszukiwali zaginionego pamiętnika

Dwadzieścia dwie drużyny wzięły udział w tegorocznej Krobskiej Grze M(W)iejskiej, która tradycyjnie już zorganizowana została przez Gminę Krobia i Stowarzyszenie „Ziemia Krobska” w dniu Narodowego Święta Niepodległości.

Komunikaty 07 listopada 2022 Złóż wniosek o preferencyjny zakup węgla

Złóż wniosek o preferencyjny zakup węgla

W związku z przystąpieniem Gminy Krobia do realizacji rządowego programu preferencyjnej sprzedaży węgla, od 8 listopada br. składać będzie można wnioski o zakup węgla z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych na terenie gminy Krobia.

Projekty 6 listopada 2022 Przygoda dobiegła końca

Przygoda dobiegła końca

6 listopada w świetlicy wiejskiej w Bukownicy odbyło się spotkanie integracyjno – kulturalne podsumowujące projekt pn.: „Bo w Bukownicy integrujemy się bezpiecznie, tradycyjnie i w zgodzie z naturą!”.

OSP 03 listopada 2022 Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek! I tak już od najmłodszych lat!

Bogu na chwałę, bliźniemu na ratunek! I tak już od najmłodszych lat!

Promesy na zakup nowego sprzętu, umundurowania i wyposażenia osobistego oraz sprzętu teleinformatycznego wykorzystywanego w procesie szkolenia otrzymały dziś także Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze z 23 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu gostyńskiego.

Aktualności 03 listopada 2022 Będzie taniej i cieplej

Będzie taniej i cieplej

W ostatnich dniach informowaliśmy Państwa o zakończeniu termomodernizacji obiektu przedszkola w Pudliszkach. Nie jest to jednak koniec prac termomodernizacyjnych w obiektach użyteczności publicznej zarządzanych przez Gminę Krobia.

Aktualności 03 listopada 2022 O relacjach polsko-ukraińskich w Krobi

O relacjach polsko-ukraińskich w Krobi

Alla Revutska, która obecnie przebywa na kilkutygodniowym stażu w Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Poznaniu, miała okazję odwiedzić Krobię i zapoznać się z naszym samorządem. Na co dzień jest naczelniczką wydziału organizacyjnego urzędu (wspólnoty terytorialnej – gromady, odpowiednik naszej gminy)

Inwestycje 03 listopada 2022 Przedszkole już po remoncie

Przedszkole już po remoncie

W połowie października dobiegła końca kolejna inwestycja związana z termomodernizacją gminnych obiektów użyteczności publicznej. W zmodernizowanym budynku Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach (przy ul. Fabrycznej) wykonano przede wszystkim roboty budowlane mające na celu zmniejszenie zużycia energii oraz poprawiające estetykę obiektu. .

Komunikaty 03 listopada 2022 Informacja w sprawie sprzedaży węgla przez Gminę Krobia

Informacja w sprawie sprzedaży węgla przez Gminę Krobia

Gmina Krobia zgłosiła Wojewodzie Wielkopolskiemu wolę pośrednictwa w zakresie preferencyjnej sprzedaży węgla mieszkańcom oraz złożyła wstępne zapotrzebowanie na ten rodzaj paliwa stałego. Z uwagi na brak przepisów wykonawczych do ustawy z dnia 27 października 2022 r. o zakupie preferencyjnym paliwa

Komunikaty 28 października 2022 Ogłoszono nabór wniosków na realizację programu: „Opieka wytchnieniowa – edycja 2023”

Ogłoszono nabór wniosków na realizację programu: „Opieka wytchnieniowa – edycja 2023”

Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krobi informuję, że Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ogłosiło nabór wniosków na realizację programu: „Opieka wytchnieniowa – edycja 2023”

Komunikaty 27 października 2022 Obywatelski monitoring funduszy europejskich - nie przegap!

Obywatelski monitoring funduszy europejskich - nie przegap!

Do Polski już wkrótce powinno trafić ponad 76 mld. euro z budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych (OFOP) apeluje do organizacji w całym kraju o mobilizację oraz do włączenia się w pracę komitetów monitorujących programy finansowane

Nasze wydawnictwa