Nasz profil YouTube Projekty Unijne

Aktualności

Komunikaty 22 stycznia 2021 Nie musisz wychodzić z domu by wykonać zdjęcie...

Nie musisz wychodzić z domu by wykonać zdjęcie...

W 2016 r. Ministerstwo Cyfryzacji umożliwiło składanie wniosków o wydanie dowodu osobistego za pośrednictwem internetu. Realnym problemem w skorzystaniu z tej usługi jest jednak dla części osób załączenie poprawnego zdjęcia biometrycznego, które spełnia wymogi określone w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych

Komunikaty 22 stycznia 2021 Ważna informacja dla rodziców!

Ważna informacja dla rodziców!

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krobi informuje, że wnioski w sprawie ustalenia prawa do świadczenia wychowawczego na okres zasiłkowy 2021/2022, będzie można składać:

Gospodarka 20 stycznia 2021 Mały ZUS Plus

Mały ZUS Plus

Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Ostrowie Wielkopolskim zapraszają na webinar informacyny Mały ZUS Plus, który odbędzie się we wtorek 26 stycznia o godzinie 11:00.

Aktualności z NGO 20 stycznia 2021 Przyznano pierwsze dotacje organizacjom pozarządowym

Przyznano pierwsze dotacje organizacjom pozarządowym

Burmistrz Krobi rozstrzygnął częściowo ogłoszone w listopadzie ub.r. otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego w Gminie Krobia w 2021 roku. Rozstrzygnięć dokonano w ramach następujących konkursów i objętych nimi zadań:

Gospodarka 19 stycznia 2021 Uwaga producenci rolni!

Uwaga producenci rolni!

Przypominamy, że od 01 lutego br. przyjmowane będą wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego, wykorzystywanego do produkcji rolnej.

Komunikaty 14 stycznia 2021 Ruszają szczepienia dla seniorów! Ważne informacje!

Ruszają szczepienia dla seniorów! Ważne informacje!

15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Od 22 stycznia natomiast zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. Szczepienia dla zarejestrowanych seniorów rozpoczną się 25 stycznia.

Oferta pracy 14 stycznia 2021 Praca w Urzędzie Miejskim w Krobi

Praca w Urzędzie Miejskim w Krobi

Burmistrz Krobi poszukuje kandydata na stanowisko ds. ochrony środowiska w Wydziale Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej Urzędu Miejskiego w Krobi. Oferujemy odpowiedzialną pracę, w pełnym wymiarze etatu, dającą możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Aktualności 14 stycznia 2021 Niech Pan przyjmie jego duszę do Królestwa Światła...

Niech Pan przyjmie jego duszę do Królestwa Światła...

Dziś rano dotarła do nas smutna informacja o śmierci Hieronima Urbańskiego - radnego Rady Miejskiej w Krobi. Po raz pierwszy wyborcy obdarzyli go zaufaniem podczas wyborów uzupełniających, które odbyły się w maju 2012 r.

Inwestycje 14 stycznia 2021 Uwaga, ważna informacja!

Uwaga, ważna informacja!

W związku z trwającą przebudową ciągu ulic: Szkolnej, Plac Tadeusza Kościuszki, Ogród Ludowy, Prof. Józefa Zwierzyckiego, informujemy o wystąpieniu kolejnych utrudnień. W dniach 14-15 stycznia (czwartek, piątek) nie będzie możliwy wjazd na Wyspę Kasztelańską, natomiast od soboty 16 stycznia zamknięty

Aktualności 14 stycznia 2021 Wszyscy mają serca, mamy i my

Wszyscy mają serca, mamy i my

Drodzy mieszkańcy! #krobiazbieranakrętki ❤ Przed Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi stanęło niezwykłe serce. Zachęcamy wszystkich Państwa do zbierania, a następnie wrzucania do niego plastikowych nakrętek.

Komunikaty 12 stycznia 2021 Warto wiedzieć!

Warto wiedzieć!

W ramach akcji szczepień przeciwko COVID-19 zachęcamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami. https://www.gov.pl/web/szczepimysie Informujemy również, że na terenie gminy Krobia, na dzień 11 stycznia 2021 r., utworzone zostały dwa punkty szczepień - w NZOZ Centrum Medyczne Krob-Med, ul. Powstańców

Komunikaty 12 stycznia 2021 Szukasz pomocy? Dowiedz się gdzie ją znajdziesz!

Szukasz pomocy? Dowiedz się gdzie ją znajdziesz!

Mieszkańcy powiatu gostyńskiego często szukają pomocy i czasem nie wiedzą, gdzie ją znaleźć. Dlatego została przygotowana lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa, pozwalająca wybrać źródło pomocy czy wsparcia. Przydaje się ona zwłaszcza, gdy problem, który się pojawił, nie ma wyłącznie charakteru prawnego.

Kultura 12 stycznia 2021 Cudze chwalicie, swego nie znacie...

Cudze chwalicie, swego nie znacie...

Międzygminny Związek Turystyczny Wielkopolska Gościnna ogłosił konkurs dla mieszkańców wsi, położonych na obszarze działania Związku, polegający na przygotowaniu prezentacji o najciekawszej lub najbardziej oryginalnej atrakcji danej miejscowości. Nagrodą jest organizacja dużej imprezy turystyczno - rekreacyjnej sfinansowanej przez Związek oraz

Inwestycje 08 stycznia 2021 W trosce o środowisko

W trosce o środowisko

5 stycznia 2021 r., na łamach tygodnika "Życie Gostynia" opublikowany został pierwszy z cyklu artykułów poświęconych ekologii. Pierwsza odsłona ekoporadnika, który dostępny jest również na stronie internetowej czasopisma https://www.gostynska.pl/artyk…/dajemy-sie-dusic,121565.html, poświęcona została smogowi,

Inwestycje 08 stycznia 2021 Zdobądź dofinansowanie do wymiany źródła ciepła!

Zdobądź dofinansowanie do wymiany źródła ciepła!

Podobnie jak w latach poprzednich, z początkiem stycznia ruszył nabór wniosków o udzielenie dotacji celowej na dofinansowanie kosztów wymiany źródeł ciepła w budynkach i lokalach położonych na terenie gminy Krobia. Zasadniczym celem programu, na realizację którego od 2018 r. przeznaczono

Nasze wydawnictwa