Aktualności

Środowisko 12 kwietnia 2024 Wiedzą jak dbać o środowisko

Wiedzą jak dbać o środowisko

Dzisiaj uczniowie wraz z opiekunem z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi dokonali nowych nasadzeń na gminnych terenach w Krobi. Wykorzystując dobrą pogodę, w znakomitych nastrojach, pogłębili wiedzę praktyczną z zakresu ogrodnictwa oraz ochrony środowiska.

Środowisko 12 kwietnia 2024 O ekologii w Małym Koperniku

O ekologii w Małym Koperniku

9 kwietnia br. rozpoczęła się realizacja projektu: „Organizacja zajęć edukacyjnych i festynu ekologicznego dla mieszkańców Gminy Krobia”

Aktualności 29 marca 2024 Informacja o wynikach konsultacji społecznych „Strategii rozwoju Gminy Krobia na lata 2023-2033”

Informacja o wynikach konsultacji społecznych „Strategii rozwoju Gminy Krobia na lata 2023-2033”

W związku z zakończeniem konsultacji społecznych projektu „Strategii rozwoju Gminy Krobia na lata 2023-2033”, Burmistrz Krobi przedstawia poniżej informację z wynikami przeprowadzonych konsultacji.

Inwestycje 27 marca 2024 Inwestycje w infrastrukturę na terenach wiejskich.

Inwestycje w infrastrukturę na terenach wiejskich.

Miesiąc marzec był okresem, w którym realizowano inwestycje przy obiektach gminnych w Gogolewie i Przyborowie.

Inwestycje 26 marca 2024 Ruszyły prace

Ruszyły prace

Rozpoczęto budowę hali sportowej wraz z zapleczem realizowanej przez Edukacyjny Związek Międzygminny Gostkowo-Niepart, który tworzą gminy: Miejska Górka i Krobia.

Aktualności z NGO 26 marca 2024 Nagrody Sportowe Gminy Krobia przyznane po raz drugi

Nagrody Sportowe Gminy Krobia przyznane po raz drugi

25.660,00 zł – tyle wynosi pula nagród finansowych dla sportowców i trenerów z terenu gminy Krobia za wysokie wyniki uzyskane w sporcie w 2023 roku. 25 marca br. w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym KROB_KULT w Krobi odbyła się gala wręczenia Nagród Sportowych

Środowisko 23 marca 2024 Wodna przygoda już za nami

Wodna przygoda już za nami

W sobotni poranek, 23 marca br., dobyło się w Krobi święto wody. Teren Wyspy Kasztelańskiej na co dzień zapewniający wypoczynek, naukę i zabawę w towarzystwie wody, stał się jeszcze bardziej niebieski. Wszystko za sprawą tematycznych dekoracji: balonów, wstążek, bratków,

Inwestycje 15 marca 2024 Odbędzie się remont kanalizacji deszczowej

Odbędzie się remont kanalizacji deszczowej

W dniu 14 marca podpisano pomiędzy Gminą Krobia a firmą P.H.U. Patryk Borowczyk z Krobi umowę na realizację zadania obejmującego przebudowę kanalizacji deszczowej w ulicy Poznańskiej oraz modernizację ulicy Powstańców Wlkp. w Krobi.

Inwestycje 13 marca 2024 Kolejne dokumentacje na budowę dróg gminnych

Kolejne dokumentacje na budowę dróg gminnych

W ostatnich dniach zostały podpisane pomiędzy Gminą Krobia a firmą Tomasz Bem BEM PROJEKT z Krobi umowy na opracowanie dokumentacji projektowych na budowę ulic Wiosenna, Ogrodowa i Łącznikowa w Krobi. Zakres dokumentacji obejmować będzie przede wszystkim budowę nawierzchni, sieci kanalizacji

Inwestycje 13 marca 2024 Doposażono boisko treningowe w Pudliszkach

Doposażono boisko treningowe w Pudliszkach

Zakończono kolejny etap modernizacji stadionu sportowego w Pudliszkach, w ramach którego zamontowane zostały piłkochwyty przy boisku treningowym. Zakres prac objął montaż 28 szt. słupów stalowych o wys. 6m oraz siatki na długości 138 mb.

Aktualności z NGO 02 marca 2024 Niemal 350 tys. złotych dla NGO

Niemal 350 tys. złotych dla NGO

Zakończyła się coroczna procedura rozstrzygania otwartych konkursów ofert na realizację przez organizacje pozarządowe zadań publicznych w Gminie Krobia. Ogłoszone zostały cztery konkursy, dotyczące realizacji zadań publicznych w 2024 roku.

Komunikaty 15 lutego 2024 KONSULTACJE SPOŁECZNE – zapraszamy!

KONSULTACJE SPOŁECZNE – zapraszamy!

Burmistrz Krobi informuje, iż zgodnie z wydanym Zarządzeniem nr 22/2024 z dnia 15 lutego 2024 roku ogłasza konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Gminy Krobia na lata 2023-2033. Przedmiotem konsultacji jest projekt Strategii Rozwoju Gminy Krobia na lata 2023-2033, z którym

Komunikaty 15 lutego 2024 Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działek położonych w Krobi przy ulicy Franciszka Rejka, Powstańców Wielkopolskich, Nowej i Miejsko – Góreckiej.

Projekty 15 lutego 2024 Rozpoczęto realizację projektu „ Cyberbezpieczny Samorząd”

Rozpoczęto realizację projektu „ Cyberbezpieczny Samorząd”

W dobie rozwijającej się technologii, a także związanych z nim zagrożeń, Gmina Krobia staje przed ważnym zadaniem jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa przechowywania danych mieszkańców, pracowników i kontrahentów. Bardzo ważne jest zatem, aby pozyskiwać i przeznaczać środki na rozwój cyberbezpieczeństwa i

Komunikaty 15 lutego 2024 Doręczą nakazy podatkowe

Doręczą nakazy podatkowe

Wzorem lat ubiegłych, także i w tym roku pracownicy Urzędu Miejskiego w Krobi doręczą decyzje podatkowe podatku od nieruchomości, podatku rolnego i podatku leśnego na terenie miasta Krobia oraz w części miejscowości Pudliszki.

Nadchodzące wydarzenia

Nasze wydawnictwa
Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz