Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze

Aktualności

18 października 2021 Z wizytą w magistracie

Z wizytą w magistracie

W piątek Urząd Miejski w Krobi odwiedzili wyjątkowi goście - wychowankowie grupy "Niezapominajki" z Przedszkola Samorządowe "Pod Świerkami" w Krobi. Wizyta dzieci związana była m.in. z poznaniem zawodów, które wykonują ich rodzice.

18 października 2021 By było bezpieczniej

By było bezpieczniej

Od kilku lat na terenie całego kraju realizowane są przez Policję tzw. plany priorytetowe będące elementem budowania pozytywnych relacji pomiędzy organem państwowym jakim jest Policja, a obywatelem. Pomagają one jednocześnie w diagnozowaniu i określaniu stanu bezpieczeństwa w rejonie służbowym dzielnicowych, planowaniu przez nich działań oraz przyczyniają się do współpracy z podmiotami pozapolicyjnymi.

14 września 2021 Stara Gazownia połączyła pokolenia

Stara Gazownia połączyła pokolenia

12 września br. na terenie dawnej gazowni przy ul. Powstańców Wlkp, w Krobi odbyły się "Drzwi otwarte" Krobskiego Centrum Usług Społecznych, Żłobka Gminnego oraz Oddziału Przedszkola Samorządowego „Pod Świerkami” w Krobi.

13 września 2021 Domachowo w Sieci Najciekawszych Wsi!!!

Domachowo w Sieci Najciekawszych Wsi!!!

Jednym z punktów dzisiejszej konferencji w Gmina Jemielnica pt. "Najciekawsze i SMART. Promocja obszarów wiejskich w oparciu o nowoczesne technologie" było uroczyste wręczenie kolejnych certyfikatów wsi Sieci Najciekawszych Wsi.

02 września 2021 Zapraszamy do obejrzenia materiału

Zapraszamy do obejrzenia materiału

Centrum Biblioteczno-Kulturalne „KROB_KULT” zostało udostępnione mieszkańcom Krobi

02 września 2021 Pamięci ofiar II wojny światowej

Pamięci ofiar II wojny światowej

1 września 1939 roku, bombardując most w Tczewie i Wieluń, wojska niemieckie rozpoczęły II wojnę światową. Atak nastąpił na kilka minut przed salwami pancernika „Schleswig-Holstein”, oddanymi w kierunku Westerplatte.

09 sierpnia 2021 Znamy zwycięzców konkursu „Kwitnący ogród lub balkon”

Znamy zwycięzców konkursu „Kwitnący ogród lub balkon”

Z przyjemnością informujemy, że członkowie Komisji Konkursowej wyłonili zwycięzców konkursu fotograficznego pt. „Kwitnący ogród lub balkon”, do którego zgłosiło się łącznie 27 osób.

06 sierpnia 2021 Kwitnących ogrodów i balkonów w gminie Krobia nie brakuje

Kwitnących ogrodów i balkonów w gminie Krobia nie brakuje

30 lipca upłynął termin przesyłania zgłoszeń w konkursie zatytułowanym „Kwitnący ogród lub balkon”, którego organizatorem jest Gmina Krobia.

06 sierpnia 2021 #SZCZEPIMYSIĘ
30 lipca 2021 Uwaga, ul. Wały nieprzejezdna.

Uwaga, ul. Wały nieprzejezdna.

Ze względu na uszkodzenie nawierzchni drogi, a także w trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, zamknięta dla pojazdów została ulica Wały w Krobi.