Nasz profil YouTube Projekty Unijne

Aktualności

14 stycznia 2021 Niech Pan przyjmie jego duszę do Królestwa Światła...

Niech Pan przyjmie jego duszę do Królestwa Światła...

Dziś rano dotarła do nas smutna informacja o śmierci Hieronima Urbańskiego - radnego Rady Miejskiej w Krobi. Po raz pierwszy wyborcy obdarzyli go zaufaniem podczas wyborów uzupełniających, które odbyły się w maju 2012 r.

14 stycznia 2021 Wszyscy mają serca, mamy i my

Wszyscy mają serca, mamy i my

Drodzy mieszkańcy! #krobiazbieranakrętki ❤ Przed Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi stanęło niezwykłe serce. Zachęcamy wszystkich Państwa do zbierania, a następnie wrzucania do niego plastikowych nakrętek.

05 stycznia 2021 Ferie w gminie Krobia

Ferie w gminie Krobia

Zapraszamy naszych najmłodszych mieszkańców już od poniedziałku 4 stycznia! Czeka na Was codzienna moc atrakcji z KinoSzkoła, Duśkowe animacje oraz Przystanek zabawa - Animacje & Face Painting Zaglądajcie na nasz profilu regularnie o wyznaczonych portach, a pojawią się tam relacje live oraz filmiki i posty

29 grudnia 2020 Czas Wielkopolski

Czas Wielkopolski

Zachęcamy do zapoznania się z kwartalnikiem "Czas Wielkopolski", którego wydawcą jest Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu. Na łamach tytułu znajdziecie Państwo treści związane z ważnymi dla Wielkopolan sprawami, m.in. sytuacją epidemiczną, funkcjonowaniem programów rządowych na terenie województwa, informacjami lokalnymi, rolnictwem, edukacją czy kulturą i historią. https://czaswielkopolski.poznan.uw.gov.pl/

7 grudnia 2020 Czyste powietrze

Czyste powietrze

W związku z naborem wniosków o dofinansowanie w ramach części 2 Programu Priorytetowego Czyste Powietrze, która umożliwia Beneficjentom ubieganie się o dofinansowanie na podwyższonym poziomie, zachęcamy do zapoznania się z poniższymi materiałami informacyjnymi, które są kompendium wiedzy dla wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z Programu.

23 listopada 2020 Przyłącz się do akcji Mikołaje 2020!

Przyłącz się do akcji Mikołaje 2020!

Powiatowe Centrum Pomocy w Rodzinie oraz Stowarzyszenie "Dziecko" zapraszają do udziału w 13. edycji akcji "Mikołaje".

17 listopada 2020 Jak gruszki na wierzbie wyrosły

Jak gruszki na wierzbie wyrosły

Pandemiczna rzeczywistość, w której przyszło nam obecnie żyć, niewątpliwie wyznacza granice nie tylko naszej codziennej aktywności zawodowej i społecznej, ale również szeregu przedsięwzięć sportowych, oświatowych czy kulturalnych. Niejednokrotnie, w trosce o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, zmuszeni jesteśmy rezygnować z udziału w wydarzeniach w ich tradycyjnej formie bądź co najmniej ograniczyć ich zakres.

12 listopada 2020 Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości

Skromniejszy niż w latach poprzednich przebieg mają tegoroczne obchody Narodowego Święta Niepodległości na ziemi krobskiej. Panująca pandemia koronawirusa oraz towarzyszący jej szereg obostrzeń sprawiły, że zrezygnowano m.in. z manifestacji patriotycznej na krobskim Rynku oraz okolicznościowego programu artystycznego,

05 listopada 2020 Narodowe Święto Niepodległości w cieniu pandemii

Narodowe Święto Niepodległości w cieniu pandemii

Panująca obecnie sytuacja epidemiologiczna oraz związane z nią ograniczenia, ale przede wszystkim troska o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy Krobia sprawiły, że podjęta została decyzja o ograniczeniu programu tegorocznych obchodów Narodowego Święta Niepodległości.

20 października 2020 Wszystkie ręce na pokład

Wszystkie ręce na pokład

Drodzy mieszkańcy Gminy Krobia. Przed nami ważne wyzwanie do zrealizowania! Już wkrótce w Krobi może stanąć maszt z pięknie powiewającą biało-czerwoną flagą. Co trzeba zrobić?