Inwestycje

20 maja 2024 Współpraca samorządów kluczem do poprawy bezpieczeństwa

Współpraca samorządów kluczem do poprawy bezpieczeństwa

Dzisiaj, tj. 17 maja br., odebrano roboty polegające na budowie ścieżki rowerowej od drogi wojewódzkiej do miejscowości Chumiętki. W ramach zadania wykonano m.in. ścieżki o szer. 3m z kostki betonowej bezfazowej, odwodnienie ścieżki i jezdni do Rowu Krobskiego, dwa przejścia dla pieszych oraz oświetlenie.

18 maja 2024 Kolorowe place zabaw czekają na najmłodszych

Kolorowe place zabaw czekają na najmłodszych

15 maja br. odebrano prace polegające na doposażeniu placów zabaw w trzech sołectwach Gminy Krobia, tj. w Chwałkowie, Potarzycy i Przyborowie.

07 maja 2024 Zagospodarowano kolejną przestrzeń

Zagospodarowano kolejną przestrzeń

Zakończono prace związane z utwardzeniem terenu przy budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi. W ramach zadania dokonano m.in. utwardzenia terenu kostką betonową szarą oraz płytami ażurowymi, co znacznie zmniejszy ilość wody opadowej odprowadzanej do kanalizacji deszczowej.

27 marca 2024 Inwestycje w infrastrukturę na terenach wiejskich.

Inwestycje w infrastrukturę na terenach wiejskich.

Miesiąc marzec był okresem, w którym realizowano inwestycje przy obiektach gminnych w Gogolewie i Przyborowie.

26 marca 2024 Ruszyły prace

Ruszyły prace

Rozpoczęto budowę hali sportowej wraz z zapleczem realizowanej przez Edukacyjny Związek Międzygminny Gostkowo-Niepart, który tworzą gminy: Miejska Górka i Krobia.

15 marca 2024 Odbędzie się remont kanalizacji deszczowej

Odbędzie się remont kanalizacji deszczowej

W dniu 14 marca podpisano pomiędzy Gminą Krobia a firmą P.H.U. Patryk Borowczyk z Krobi umowę na realizację zadania obejmującego przebudowę kanalizacji deszczowej w ulicy Poznańskiej oraz modernizację ulicy Powstańców Wlkp. w Krobi.

13 marca 2024 Kolejne dokumentacje na budowę dróg gminnych

Kolejne dokumentacje na budowę dróg gminnych

W ostatnich dniach zostały podpisane pomiędzy Gminą Krobia a firmą Tomasz Bem BEM PROJEKT z Krobi umowy na opracowanie dokumentacji projektowych na budowę ulic Wiosenna, Ogrodowa i Łącznikowa w Krobi. Zakres dokumentacji obejmować będzie przede wszystkim budowę nawierzchni, sieci kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia.

13 marca 2024 Doposażono boisko treningowe w Pudliszkach

Doposażono boisko treningowe w Pudliszkach

Zakończono kolejny etap modernizacji stadionu sportowego w Pudliszkach, w ramach którego zamontowane zostały piłkochwyty przy boisku treningowym. Zakres prac objął montaż 28 szt. słupów stalowych o wys. 6m oraz siatki na długości 138 mb.

02 lutego 2024 Działania poprawiające jakość krobskiego boiska.

Działania poprawiające jakość krobskiego boiska.

Trwają prace związane z wykonaniem drenażu szczelinowego na boisku sportowym w Krobi mające na celu przede wszystkim poprawę wchłaniania wody opadowej. W ramach zadania, którego wykonawcą jest firma GARDEN SERVICE BOISKA SZABLEWSKI z Garzyna, planowane są między innymi zabiegi aeracji, szczotkowania, pasowania, wycięcia darni, wykonania szczelin , zasypanie i zagęszczenie szczelin oraz ułożenia darni trawą z rolki.

22 stycznia 2024 Rozbudowujemy gminną infrastrukturę

Rozbudowujemy gminną infrastrukturę

Dzisiaj firma LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk z Warszawy rozpoczęła prace budowlane związane z realizacją inwestycji obejmującej budowę oświetlenia drogowego w rejonie ulic Cypriana Kamila Norwida, Wisławy Szymborskiej, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima oraz Aleksandra Fredry..

Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz