Projekty 16 lutego 2021

Wznowienie zajęć dodatkowych dla uczniów klas I – III w Małym Koperniku

Wznowienie zajęć dodatkowych dla uczniów klas I – III w Małym Koperniku

Od 17 lutego br. wznowione zostają zajęcia dodatkowe w budynkach Małego Kopernika prowadzone przez Animatorów w ramach realizowanego przez Gminę Krobia projektu: „Nauka poprzez doświadczanie i eksperymentowanie w Lokalnym Centrum Popularyzacji Nauki, Edukacji i Innowacji w Krobi”.

Zajęcia dotyczą tematyki MASZYN PROSTYCH i są dokończeniem  II semestru projektu, który rozpoczął się w lutym 2020r. , a z powody wprowadzenia stanu epidemii został dwukrotnie przerwany. Na zajęcia zapraszamy uczniów klas I-III szkoły Podstawowej im. prof. J. Zwierzyckiego w Krobi oraz uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej im. Stanisława Fenrycha w Pudliszkach z klasami integracyjnymi wraz ze Szkołą Podstawową Filialną z klasami integracyjnymi w Ciołkowie.

 

Zajęcia będą prowadzone z uwzględnieniem wprowadzonych już wcześniej wewnętrznych procedur bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID – 19 na terenie Lokalnego Centrum Popularyzacji Nauki Edukacji i Innowacji w Krobi.Opublikował: kontakt: info@fabryka.net.pl ostatnia zmiana: 2021-02-16 13:27:06
Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz