Aktualności

26 września 2023 Krobia może być wzorem dla innych samorządów

Krobia może być wzorem dla innych samorządów

Wizytą Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka w Krobi zakończyła się rewitalizacja społeczno-przestrzenna zdegradowanego obszaru Krobia-centrum.

18 września 2023 Porządek z elektrośmieciami podczas drogi do kina? Dlaczego nie?

Porządek z elektrośmieciami podczas drogi do kina? Dlaczego nie?

Z przyjemnością informujemy, że przed budynkiem kina w Krobi zamontowano pojemnik do segregacji małego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

18 września 2023 Przyłączyliśmy się do akcji Sprzątania Świata

Przyłączyliśmy się do akcji Sprzątania Świata

Dobiegła akcji pt. „Czysta gmina”, zorganizowanej z okazji akcji Sprzątania Świata.

18 września 2023 Kolejny krok do oficjalnego partnerstwa

Kolejny krok do oficjalnego partnerstwa

10 września podczas XI Festiwalu Tradycji i Folkloru w Domachowie Burmistrz Krobi Łukasz Kubiak oraz Burmistrz Gminy Torczyn Jurij Krewskii podpisali list intencyjny dotyczący współpracy partnerskiej między krobskim samorządem i ukraińską hromadą (odpowiednikiem gminy) Torczyn.

18 września 2023 Kolejne ulice staną się jaśniejsze i bezpieczniejsze

Kolejne ulice staną się jaśniejsze i bezpieczniejsze

Dzisiaj podpisano umowę pomiędzy Gminą Krobia a firmą LIGHT ON Krzysztof Bogumił Pilarczyk z Warszawy na realizację inwestycji obejmującej budowę oświetlenia drogowego w rejonie ulic Cypriana Kamila Norwida, Wisławy Szymborskiej, Henryka Sienkiewicza, Juliana Tuwima oraz Aleksandra Fredry. ▪️ W ramach inwestycji zostanie zamontowanych 29 słupów oświetleniowych wraz z oprawami LED, okablowaniem oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. ▪️Zgodnie z podpisaną umową za wykonanie zadania wykonawca otrzyma wynagrodzenie w wysokości 227.488,32 zł, a swoje prace powinien zakończyć w ciągu miesięcy od dnia podpisania umowy. ▪️Jest to kolejna inwestycja realizowana z w/w wykonawcą. Przypominamy, iż kilka tygodni temu z tym samym wykonawcą została podpisana umowa na budowę oświetlenia w rejonie ulic Klonowej, Lipowej, Akacjowej i Dębowej w Krobi.

15 września 2023 Oficjalne otwarcie zmodernizowanych ulic

Oficjalne otwarcie zmodernizowanych ulic

Dzisiaj odbyło się oficjalne otwarcie kolejnej wielomilionowej, największej w historii krobskiego samorządu, inwestycji drogowej czyli przebudowy ulic Jana III Sobieskiego, Janusza Korczaka oraz Zachodniej w Krobi.

06 września 2023 Praca w Urzędzie Miejskim w Krobi

Praca w Urzędzie Miejskim w Krobi

Burmistrz Krobi poszukuje kandydata/ki na stanowisko obsługi – Sprzątaczki w Urzędzie Miejskim w Krobi. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze etatu, dającą możliwość rozwoju zawodowego. Oferty prosimy składać do 18 września 2023 roku osobiście w Biurze Obsługi Klienta w budynku ratusza lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Krobi, Rynek 1, 63-840 Krobia z dopiskiem na kopercie: „stanowisko ds. obsługi”. Więcej szczegółów w Biuletynie Informacji Publicznej

05 września 2023 Wnioski o stypendium szkolne

Wnioski o stypendium szkolne

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krobi informuje o możliwości składania wniosków na stypendium szkolne (socjalne) na rok szkolny 2023/2024 dla uczniów zamieszkałych na terenie Gminy Krobia. Druki wniosków można pobierać od dnia 01.09.2023 r. w siedzibie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi, ul. Powstańców Wielkopolskich 126 ( tel. 655711109) lub na stronie internetowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krobi (www.mgops.krobia.pl).

Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz