Aktualności

20 lutego 2019 Przyjdź, sprawdź się i wygraj cenne nagrody!

Przyjdź, sprawdź się i wygraj cenne nagrody!

Gmina Krobia oraz Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Krobi zapraszają uczniów z terenu gminy Krobia do udziału w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, które odbędą się 3 marca br., o godz. 14:00, w Szkole Podstawowej w Krobi. Karty zgłoszeniowe przesyłać należy na adres zk@krobia.pl lub dostarczyć do biura nr 4 Urzędu Miejskiego w Krobi, w terminie do 28 lutego br. Zapraszamy do zapoznania się regulaminem turnieju oraz poniższymi linkami, które pozwolą przygotować się do udziału w nim.

14 lutego 2019 Burmistrz Krobi ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku

Burmistrz Krobi ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku

Burmistrz Krobi ogłasza otwarte konkursy na realizację zadań publicznych w 2019 roku w zakresie pomocy społecznej przewidzianych do zlecenia przez Gminę Krobia w trybie otwartego konkursu ofert organizacjom pozarządowym oraz podmiotom, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie

13 lutego 2019 Zapraszamy na transmisję online V sesji Rady Miejskiej w Krobi

Zapraszamy na transmisję online V sesji Rady Miejskiej w Krobi

Zapraszamy na transmisję online V sesji Rady Miejskiej w Krobi

11 lutego 2019 Zapraszamy na nadzwyczajną sesję  Rady Miejskiej w Krobi

Zapraszamy na nadzwyczajną sesję Rady Miejskiej w Krobi

Przewodniczący Rady Miejskiej w Krobi Mariusz Duda serdecznie zaprasza na V sesję Rady Miejskiej w Krobi, która odbędzie się w dniu 13 lutego 2019 r. o godz. 14.30 w auli ZSOiZ w Krobi ul. Ogród Ludowy 2.

05 lutego 2019 Niech inni też je zobaczą!

Niech inni też je zobaczą!

W związku z wystawą poświęconą Powstańcom Wielkopolskim, przygotowywaną w ramach gminnych obchodów 100.rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego, zwracamy się do Państwa z prośbą o udostępnienie pamiątek (fotografii, przedmiotów, umundurowania, rękopisów itp.) dotyczących Powstańców Wielkopolskich, a szczególnie tych, którzy związani byli z Krobią i jej okolicami. Pamiątki dostarczać można do Urzędu Miejskiego w Krobi (biuro nr 4 lub Biuro Obsługi Klienta) do 13 lutego. Przekazane przedmioty zostaną przyjęte na podstawie stosownego protokołu, a po zakończeniu wystawy, którą zaplanowano na 17 lutego, zwrócone ich właścicielom.

05 lutego 2019 Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska

Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska

W związku z nowelizacją przepisów dotyczących zagadnień ochrony środowiska, a także wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom, których dotyczą wprowadzone zmiany, Wydział Opłat i Baz Danych o Środowisku Departamentu Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu organizuje warsztaty pn. „Obowiązki podmiotów w zakresie korzystania ze środowiska”.

30 stycznia 2019 Zwyciężyli trzeci raz z rzędu!

Zwyciężyli trzeci raz z rzędu!

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Sułkowic po raz trzeci stanęła na najwyższym stopniu podium Turnieju w strzelaniu z broni pneumatycznej dla członków MDP z terenu gminy Krobia, którego VIII już edycja odbyła się 26 stycznia w Szkole Podstawowej w Krobi.

29 stycznia 2019 Zapraszamy na transmisję online IV sesji Rady Miejskiej w Krobi

Zapraszamy na transmisję online IV sesji Rady Miejskiej w Krobi

Zapraszamy na transmisję online IV sesji Rady Miejskiej w Krobi

23 stycznia 2019 Zapraszamy na IV sesję  Rady Miejskiej w Krobi

Zapraszamy na IV sesję Rady Miejskiej w Krobi

Przewodniczący Rady Miejskiej w Krobi Mariusz Duda serdecznie zaprasza na IV sesję Rady Miejskiej w Krobi, która odbędzie się w dniu 29 stycznia 2019 r. o godz. 15.30 w auli ZSOiZ w Krobi ul. Ogród Ludowy 2.

22 stycznia 2019 Burmistrz Krobi ogłasza nabór kandydatów na członków Komisji Konkursowych

Burmistrz Krobi ogłasza nabór kandydatów na członków Komisji Konkursowych

Burmistrz Krobi zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2018 roku, poz. 450, z późn. zm.) do zgłaszania swojej kandydatury na członków komisji konkursowych, powołanych do oceny ofert na realizację zadań publicznych w roku 2019 złożonych w ramach otwartych konkursów ofert ogłoszonych przez Burmistrza Krobi zarządzeniem nr 3/2019 z dnia 8 stycznia 2019 r., zarządzeniem nr 4/2019 z dnia 8 stycznia 2019 r. oraz zarządzeniem nr 3/2019 z dnia 8 stycznia 2019 r.