GUS 27 kwietnia 2021

Spisałeś się przez Internet? Weź udział w Loterii NSP 2021!

Spisałeś się przez Internet? Weź udział w Loterii NSP 2021!

Spisałeś się już samodzielnie przez Internet? Jeśli tak, to z pewnością zauważyłeś, że po wypełnieniu formularza miałeś możliwość pobrania specjalnego 10-znakowego kodu, uprawniającego do wzięcia udziału w Loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Jeśli wyraziłeś taką chęć i pobrałeś kod, użyj go teraz i powalcz o nagrody, w tym o samochód osobowy Toyota Yaris z 2021 roku!  

Jedyne, co musisz zrobić, to wejść na stronę https://loteria.spis.gov.pl/ i zarejestrować swój kod między do 7 lipca 2021 r. Każdy zarejestrowany kod ma szansę na wygraną, a im szybciej zarejestrujesz się w loterii, tym więcej szans masz na zdobycie nagród. Osoby, które zarejestrują go najpóźniej do 5 maja 2021 r. wezmą udział we wszystkich 6 losowaniach nagród I-ego stopnia oraz w losowaniu finałowym o nagrodę główną (samochód osobowy).

Pierwsze losowanie nagród I-ego stopnia już w przyszłym tygodniu - 7 maja 2021 r. Terminy kolejnych losowań i pozostałe szczegóły Loterii dostępne są w regulaminie na powyższej stronie internetowej. By sprawdzić, czy wygrałeś, oglądaj transmisje z losowań, które będą dostępne na platformie YouTube oraz na Facebooku na profilach GUS.

W sprawie pytań dotyczących loterii kontaktuj się pod nr telefonu 22 871 99 21 (infolinia czynna w dni robocze w godz. 9.00–17.00, koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora). Organizatorem loterii jest Unique One sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Nie spisałeś się jeszcze? Nie czekaj! Jeśli dokonasz samospisu do 30 czerwca br., pobierzesz i zarejestrujesz kod, wciąż będziesz miał możliwość powalczyć o nagrodę główną!

#GUS #statystyki #LiczySięKażdy #SpisPowszechny #LiczymySięDlaPolski #loteria

Nasz profil YouTube Projekty Unijne fundusz czyste powietrze pzgomaz